Sayın Üyemiz,

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde; Gaziantep Sanayi Odası, Gaziantep Ticaret Odası, Trendyol işbirliği ve Gaziantep Ayakkabıcılar Odası desteğiyle Gaziantep’teki bütün esnaf ve sanatkarlarımızın faydalanması için Trendyol ile E-Ticaret’e Hoşgeldin / Gaziantep Pazar Yeri paketi hazırlanmıştır. Kampanya kapsamında Trendyol'a üye olan Gaziantepli ayakkabı, terlik firmalarımız için özel bir butik oluşturulacaktır. Satıcıların bir ay boyunca yapacağı satışlardan komisyon alınmayacaktır. 

Bu paket ile Gaziantepli esnafların ve üreticilerin bu zor dönemde desteklenmesi ve ürünlerini tüm Türkiye’ye ulaştırması hedeflenmektedir.

Trendyol ile E-Ticaret’e Hoşgeldin Paketinde Neler Var?

 1. 1 ay süreyle satıcıların satışlarından komisyon alınmayacaktır. (satıcı başına 30.000 TL brüt ciro üst limitine kadar geçerlidir.)
 2. Bu işbirliği çerçevesinde Gaziantep esnafına 2 ay süre ile toplam yaklaşık 1 Milyon TL değerinde pazarlama ve iletişim desteği Trendyol tarafından sunulacaktır. Gaziantep ürünleri özel bir butik ile Trendyol’da tanıtılacaktır. 
 3. 4 Haziran’a kadar yapılan satışlar için vade süresi 7 gün olacaktır ve 4 Haziran’a kadar satış yapmaya başlayan tüm satıcılar Trendyol KOBİ Destek Paketi’ne dahildir. 

 Trendyol ile E-Ticaret’e Hoşgeldin Paketine Nasıl Başvurulur?

 1. Bu kampanya 30 Nisan - 22 Mayıs döneminde başvuran ve Gaziantep Sanayi Odası, Gaziantep Ticaret Odası ve Gaziantep Ayakkabıcılar Esnaf ve Sanatkarlar Odasına  kayıtlı satıcılar için geçerlidir.
 2. Başvurular Satıcı Başvuru Formu üzerinden yapılacaktır. Başvuru esnasında REFERANS KODU “27-00-000” olarak girilmelidir. 
 3. Gaziantep dışında başvuru yapan satıcılar kapsam dışında bırakılacaktır. 

Kayıt işlemleri sırasında sürekli olarak siz değerli üyelerimize Trendyol tarafından mail ile anlık destek verilecektir. Ayrıca kayıtlarını yaptıran üyelerimize de ilerleyen zamanlarda aşağıda belirtilen konular üzerinden online eğitimler verilecektir.

 • A'dan Z'ye Trendyol Satıcı Paneli
 • Satışlarınızı Arttırmanın Püf Noktaları
 • Satıcı Paneli'nden Ürün Giriş Eğitimi
 • Muhasebe Süreçleri Eğitimi
 • İade Oranı İyileştirme İpuçları Eğitimi
 • Operasyon İyileştirme İpuçları

Başvurular Satıcı Başvuru Formu üzerinden yapılacaktır.

Satıcı Başvuru Formu için tıklayınız:  https://partner.trendyol.com/onboarding/satici-form